wSPAniali rodzice

od zł730

WSPANIALI RODZICE

Nasi najdrożsi rodzice, zawsze zabiegani, zatroskani poświęcający czas, siły i energię nam – własnym dzieciom. Podziękujmy im za dobro i ciepło, jakim obdarzają nas każdego dnia. Zróbmy im niespodziankę wręczając zaproszenie na wyjątkowy pobyt w mazurskim dworze, gdzie zapomną o codziennych trudach, gdzie mama poczuje się królową otuloną przez ekskluzywny zabieg kosmetyczny a tata odbędzie daleką podróż podczas rytuału oczyszczającego – zabiegu na ciało.

W ramach naszej oferty proponujemy:

 

I dzień

Przybycie Gości do mazurskiego Dworu Kaliszki

Butelka wina i czekoladki na powitanie w pokoju

Odprężający seans w saunie oraz wodny relaks w jacuzzi

Kolacja dla dwojga przy świecach w Dworskiej Restauracji

 

II dzień

Śniadanie: Bogaty bufet dworskich smakowitości

Zabieg dla Mamy i Taty

Obiadokolacja serwowana w Dworskiej Restauracji

Słodki podwieczorek z dworską nalewką

 

III dzień

Śniadanie: Bogaty bufet dworskich smakowitości

Spacer po zabytkowym parku i okolicy

Pożegnanie i wymeldowanie Gości

 

Koszt pobytu „Wspaniali Rodzice” w poszczególnych pokojach za 1 osobę wynosi:
Pokój dwuosobowy typu standard 730 zł
Pokój dwuosobowy typu standard plus 760 zł
Pokój dwuosobowy typu superior 780 zł
Pokój dwuosobowy typu superior plus 800 zł
Dwuosobowy Apartament Delux 830 zł

 

Pozostałe informacje:

Cena obejmuje noclegi z wymienionym wyżywieniem oraz zawartym programem. Do śniadania podajemy kawę, herbatę oraz sok owocowy, do pozostałych posiłków napoje nie są wliczone w cenę. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 12.00 w dniu wyjazdu. Oferta nie łączy się z innymi pakietami, promocjami i rabatami.

W Dworze Kaliszki zapraszamy serdecznie do SPA & WELLNESS. W wyjątkowej atmosferze wyciszenia i relaksu mogą Państwo odpocząć od trudów dnia codziennego. Nasza oferta obejmuje szereg zabiegów kosmetycznych, odprężających masaży oraz indywidualne seanse w saunie i jacuzzi.

Czekają na Państwa – zabytkowy park krajobrazowy wpisany do rejestru zabytków, a
w nim altana, dworska restauracja, bar, herbaciarnia, sala kominkowa i sala klubowa z bilardem. Na życzenie Gości wysyłamy okazjonalne zaproszenie na pobyt.

Specjalnie dla Gości korzystających z Oferty WSPAniali Rodzice udzielamy 10% rabatu na wszystkie zabiegi na twarz i ciało dostępne podczas trwania pobytu.

 

Rezerwacja lub dodatkowe informacje otrzymają Państwo wysyłając e-mail na adres: recepcja@dworkaliszki.pl oraz pod numerem telefonu 87 423 93 21

 

* Preferencje żywieniowe prosimy zgłaszać podczas rezerwacji pobytu (uczulenia pokarmowe, posiłki bezmięsne itp.)

** Ofertę należy opłacić w całości niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia, nie później niż na 3 dni przed rozpoczęciem pobytu. Oferta jest bezzwrotna i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami lub rabatami. W przypadku anulacji lub nie przyjazdu gości, wpłacona kwota nie jest zwracana.

*** Dwór Kaliszki zastrzega sobie prawo do zmiany w programie oraz zmiany cen i promocji. Podana cena zawiera VAT.

Related Offers