Archiwa: Typy pokojów

from 0 za noc

Pokój STANDARD plus

Pokoje w klasycznym standardzie z widokiem na przepiękny park krajobrazowy. Mogą Państwo wybrać pokój z podwójnym łożem lub osobnymi łóżkami. Każdy z nich posiada łazienkę z kabiną prysznicowa. Pokoje standard położone są na parterze oraz na pierwszym piętrze budynku.

 

from 0 za noc

Pokój DELUX - Apartament

Apartament położony jest w sercu dworu, oryginalnie zachowane drewniane belki i wysokie sklepienie sprawiają, że jest on jasny i przestronny. Centralnie ustawione jest wygodne, duże łoże ozdobione baldachimem. Urządzony został stylowymi meblami, podobnie jak i salon kąpielowy z piękną klasycystyczną wanną na złotych nogach. Z apartamentu można wyjść na taras, który umożliwia oglądanie zachodu słońca.

 

 

from 0 za noc

Pokój STANDARD

Pokoje w klasycznym standardzie. Mogą Państwo wybrać pokój z podwójnym łożem lub osobnymi łóżkami. Każdy z nich posiada łazienkę z kabiną prysznicowa. Pokoje standard położone są na pierwszym i drugim piętrze budynku.

 

from 0 za noc

Pokój SUPERIOR plus

Komfortowe i przestronne pokoje w podwyższonym standardzie posiadające dodatkowe udogodnienia oraz widok na przepiękny park krajobrazowy. Mogą Państwo wybrać pokój z podwójnym łożem lub osobnymi łóżkami. Każdy z nich posiada łazienkę z kabiną prysznicowa. Pokoje superior plus położone są na parterze budynku.

 

from 0 za noc

Pokój SUPERIOR

Przestronne pokoje o podwyższonym standardzie mające w cenie dodatkowe udogodnienia.  Pokoje superior położone są na parterze i na pierwszym piętrze dworu. Dostępne są pokoje z dwoma łóżkami oraz z łóżkiem podwójnym.